Hakkımızda

Kastamonu' da 2001 yılında Kastamonu Bilgisayar ismi ile  faaliyete başlayan firmamız, 2017 yılında  Kastamonu Firma Rehberleri firmasını kurarak şirketinin bünyesine kazandırmıştır. Kuruluş amacı Kastamonu da bulunan tüm firmaları tek bir internet sitesi altnda toplayarak kolay ulaşılabilir bir tekonolojik yapı oluşturmaktır.

Kastamonu Firma Rehberi; firmalara dijital ortamda erişilebilirliği arttırmak amacıyla kurulmuştur. Bu amaçla firmalara mobil uyumlu son teknoloji web siteler, reklam ve yayıncılık, dijital haritalara kayıt, e-ticaret çözümleri vb. alanlarda hizmetler sunmaktadır.

Kastamonu'nun en yeni, en inovatif firma rehberidir. Yenilikçi, genç ve dinamik ekibiyle; firmalara dijital ortamın gerekliliğini göz önüne alarak, en iyi sonuçları almanız için hizmet vermektedir.

  • Mobil uyumlu web siteleri arama sonuçlarında ki veriminizi arttırır.
  • Dijital Haritalara kayıt, işletmenizin müşteriler tarafından daha kolay bulunabilmesini sağlar.
  • İnternet reklamcılığı; firmanızın yıllık gelirinde minimum % 30 artış sağlar.

  •  
 

Kastamonu Firma Rehberi - Kastamonu Web Tasarım, Reklam ve Bilişim Hizmetleri
Hedefimiz, bir yandan hizmet almak isteyen üyelerimizin, arayış ve beklentilerine daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak, diğer yandan da hizmet veren üyelerimizin teklif alanlarını genişletip, çalışma verimliliklerini arttırmaktır. Kastamonu Firmalarını zirveye çıkarıyoruz. Google, Yahoo, Bing, Yandex arama motorlarında 1.sırada çıkmak istemez misiniz? 

Ayrıntılı Bilgi İçin

 Tel.

0366 220 00 70

ve

  Posta

 reklam@kastamonufirmarehberi.com

  Kastamonu Firma Rehberi - web Tasarım, Reklam ve Bilişim Hizmetleri