Giriş Yap Kayıt Ol
Kastamonu Bilgisayar | Kastamonu Firma Rehberi Anasayfa - Firma Rehberi Kastamonu - Kastamonu Esnaf Rehberi - Kastamonu Firmalar - Kastamonu - kastamonu firmaları - kastamonu firma ekle - kastamonu firma adresleri - kastamonu ticaret rehberi - kastamonu gezi rehberi - kastamonu

Kastamonu Bilgisayar

Tecrübesi 2001 yılından bu tarafa binlerce mutlu müşteri memnuniyetinden kaynaklıdır. 2013 yılında Kastamonu Bilgisayar Web Tasarım ve İnternet Hizmetleri ünvanıyla firmamızı kurmuş bulunmaktayız.

Kastamonu ilinde eksik olduğunu düşündüğümüz bilgisayar sektörüne Kastamonu Bilgisayar Web Tasarım ve internet Hizmetleri ünvanıyla girmemiz oldukça beğeni sağlamıştır.

Kastamonu Bilgisayar olarak ; Bilgisayar Teknik Servisi, Web Tasarım, Güvenlik Sistemleri, Sosyal Medya Danışmanlığı ve Veri Kurtama alanında hizmet vermekteyiz.

Kastamonu da bilgisayar tamiri noktasında alanında uzman ekibimiz ile sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulmakla beraber 7/24 teknik destek hizmeti vermekteyiz. 

Web Tasarım Hizmeti ve Sosyal Medya Danışmanlığı noktasında modern bir yapı ile sizlerin ihtiyaçını karşılayabilecek çözümler sunarak gelişen teknolojide sizlerinde yer almasını Kastamonu Bilgisayar olarak önemsiyoruz.

Kastamonu Bilgisayar güler yüzlü personeliyle siz değerli müşterilerine hizmet vermekten onur duymaktadır. 

www.kastamonubilgisayar.com.tr

2 yıl önce eklendi.