ÜÇGEN HAŞERE KONTROL SERVİSİ

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

ÜÇGEN HAŞERE KONTROL SERVİSİ 

firma iletişim  Osman BÜYÜKÇAĞLAYAN - Şirkert Müdürü
şehir  Cebrail Mh., Kırkçeşme Cd. No:2, Kat:3  KASTAMONU
firma telefonu  0 (543) 573 07 63
firma telefon  0 (366) 214 46 36 

firma eposta  info@ucgenilaclama.com


     http://www.ucgenilaclama.com/

 

2006 yılından bu yana halk sağlığı alanlarında haşerelerle mücadele hizmeti veren firmamız, uzman teknik kadrosu ve profesyonel mücadele metotları ile sorunlarınıza çözüm bulmaya devam etmektedir. Güveniniz için teşekkür ederiz…

Üçgen Haşere Kontrol Servisi olarak misyonumuz ; ihtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, kanunlara ve yönetmeliklere uygun davranmak, çevreye duyarlı güvenli çalışma ortamları yaratmak, çevreyi ve doğayı korumak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir.

 

Üçgen Haşere Kontrol Servisi olarak 7/24 daima hizmetinizdeyiz. Hizmetlerimizin bazı uygulama alanları ;

 •  Hastane ve Sağlık Kurumları,Gıda Endüstrileri
 •  Alışveriş Merkezleri ve Mağazalar
 •  Yurt ve Yuvalar, Fabrikalar,Askeri Birlikler
 •  Oteller,Eğitim Kurumları

 

Restaurant, Fırın, Pastaneler, Nakil Araçlar, Büyük küçük iş yerleri v.b

UYGULAMALARIMIZ

 • Kemirgenler

  Kemirgenlerle Mücadelede; Dış alanda kimyasal kontrol kapsamında gerekli görülen yerlerde, katı yem formülasyonunda fare zehri içeren kilitli ve her türlü hava şartlarına dayanıklı yem istasyonları kullanılır. İç alanlarda ise canlı yakalama kapanları ve yapışkan tuzaklar kullanılır.

 • Haşereler

  Haşerelerle Mücadelede ; Uzman personelimizin yaptığı tespit doğrultusunda haşerenin türüne göre farklı metotlar uygulanmaktadır. Hamamböceği mücadelesinde Jel  uygulaması yapılırken diğer haşerelerde kontak tesirli ilaçlar ile Pülverisazyon uygulaması yapılmaktadır.

 • Diğer

  Diğer Zararlılar : Kuşlar, Yabani hayvanlar ve sürüngenlere karşı öldürücü herhangi bir uygulama yapılmamaktadır. Bu tür zararlılara karşı kaçırıcı cihazlar ve zararlısına uygun koruyucu metotlar kullanılmaktadır. Metotlarımız Kaçırıcı koruyucu olup, kesinlikle öldürmeye yönelik değildir

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü           İyi